Nafukování heliem

Otázky a odpovědi:

Co mám dělat s prázdnou nádobou Balloontime?

Nádoba Balloontime je recyklovatelná. Stačí prázdnou nádobu odevzdat na sběrný Ekodvůr v místě Vašeho bydliště.

Je možné znovu naplnit Balloontime héliem?

Nádrže Balloontime nelze znovu plnit. Tyto nádrže jsou navrženy tak, že se nedají znovu naplňovat héliem. Nezkoušejte je naplnit. Pokus a doplnění může způsobit vážná zranění popř.smrt. Je to nádoba pod tlakem a je nutné dbát na bezpečné zacházení.

Co je čistota hélia v nádobách Balloontime?

Existuje mnoho typů koncentrace hélia. Lékařské helium je čisté na 99%. Hélium v tlakových lahvích na pronájem má čistotu přibližně 94%-96%. Balloontime helium bylo testováno a je  čisté na minimálně 98%,

Proč praskají balónky?

Je možné, že balonky jsou přefouknuté. Řádně nafouknuté balónky by měly mít zaoblený vzhled. Balonky ve tvaru žárovky, nebo když mají hruškovitý tvar, tak jsou přeplněné. Na kartonu je tabulka a velikost balonků pro standartní nádobu pro nafukování.

Nejde otevřít otočný ventil.Jak postupovat?

Můžete použít klíč k otevření ventilu v případě potřeby. Ruční ventil je mechanicky pevně zavřený, aby se zabránilo úniku a tak je potřeba někdy poprvé použít klíč k jeho otevření. Otočte ruční ventil proti směru hodinových ručiček a Balloontime je otevřený.

Co je to pracovní tlak nádoby Balloontime?

Nádoba Balloontime pracuje pod pracovním tlakemk 260 psi a únik úspěšně testovaný minimálně na 325 psi k zajištění kvality. Kromě toho každá nádoba Balloontime má patentované omezení průtoku bezpečnostním zařizením, snížení průtoku héliem a zlepšování bezpečnosti výrobků.

Jak dlouho vydrží balónky nafouknuté heliem létat?

V případě balónku nafouknutého  heliem (a dobře zauzlovaného balonku) létá cca 8 hodin. Při použití HI-FLOAT se doba létání balonku prodlužuje až 25 x krat. HI-FLOAT je produkt, který zvyšuje průměrnou dobu létání balonku napuštěného heliem. Balónek vydrží létat podle velikosti balónků až 10dní. HI-FLOAT v balónku vytvoří povlak, který drží v balónku helium.


Prodejce

Balonky s.r.o.

Jinačovice 37
664 34 Brno - Venkov
tel: + 420 546 222 143
fax: + 420 546 213 756
e-mail: balonky@balonky.cz
web: www.balonky.cz

Predaj na Slovensku

Hélium je možné zakúpiť aj na Slovensku.

Kontaktní telefon je 00421905512750

www.svetbalonov.sk

Dekorace na Vaší párty

Dekorace na Vaší párty

najdete v našem e-shopu www.balonky.cz